Bij ons werken?
Vacatures
Ontdek het boerenleven met uw groep!
Wilt u er eens gezellig op uit met familie, collega’s of uw vereniging? Bij ons kan dat! Kies voor een rondleiding over ons erf.
Tijdens de rondleiding ontdekt u hoe een moderne boerderij werkt én hoe wij op ambachtelijke wijze kaas maken. Op de belevingsboulevard kunt u de koeien van dichtbij zien, het automatische melksysteem bekijken en natuurlijk het kaasmaken meevolgen.
Onze rondleidingen zijn het hele jaar door mogelijk, van maandag tot en met zondag, want wij zijn 7 dagen per week geopend!
Te reserveren voor groepen van min.15 personen.
Is uw groep kleiner? Geen probleem, dat kan ook gewoon. In dat geval geldt dan het minimale bedrag van €134,25.
Tip: Reserveer uw rondleiding 48 uur van tevoren om verzekerd te zijn van een plekje.
Vanaf
€ 8.95 p.p.
Elke woensdag kinderpannenkoekdag!
Deze dag serveren wij een kinderpannenkoek, ranja en een ijsje voor maar € 6,50!
Ook voor volwassenen hebben we natuurlijk heerlijke pannenkoeken! Denk aan pannenkoek met kaas of kaas en spek of rozijnen.
LET OP! Wil je reserveren voor dezelfde dag? Geef ons dan even een belletje via 074-2775739 OPTIE 4.
Feestje te vieren? Daar hebben we uiteraard ook mooie samengestelde arrangementen
voor! Op deze manier hoeft u zelf niet na te denken over de invulling van bijvoorbeeld het
aantal hapjes, drankjes etc. Heeft u toch nog aanvullingen op één van de arrangementen,
dan kunnen we daar uiteraard altijd rekening mee houden en een passend feest op maat
voor u samenstellen.
Inclusief:
– Boer’n buffet Kaamps
– 3 uur onbeperkt drinken (bier, frisdranken, huiswijnen en binnenlands gedistilleerd)
Extra optie: rondleiding verkort Prijs: €6,45 p.p.